קורס מקוון on-line

דרך ללמוד אופנה מהבית

שלום, שמי לטיציה דלה-רוקה,

אני הנציגה של סיטם איטליה בארץ. לפני כמה שנים התחלתי לתכנן קורס דרך האינטרנט שמאפשר לאנשים עובדים, עם ילדים, שלא יכולים ללמוד באופן מסודר בבית ספר, ללמוד אופנה, ללמוד לשרטט גזרות לבד.

חלק מכם מכירים אותי דרך הפייסבוק, ערוץ היוטיוב שלי או שלמדתם אצלי. אני יכולה לספר לכם שהשקעתי שנים של עבודה בלימוד שיטות שונות שקיימות בעולם ומצאתי את השיטה הטובה ביותר זו שחוסכת זמן וכסף.  

 

אני רוצה לספר לכם על שיטת סיטם אבל לפני כן תרשו לי לשאול אתכם מספר שאלות:

 

  • כמה פעמים קרה לכם שגזרתם בגד ועבדתם יותר מידי שעות על מנת לסיים אותו?

  • כמה מכם למדתם בכל מיני בתי ספר וקיבלתם שבלונות במידות סטנדרטיות אך כאשר לקוחה הזמינה בגד מסויים פתאום שמתם לב שהחזה לא במקום או המותן נמוך מידי, בית השחי עמוק מידי והפרש החזה לא קשור למידות שלה?

  • אני בטוחה שגם בבית ספר אמרו לכם שתכלו לתפור לכולם אבל האם נתנו לכם את הכלים?

  • האם הם לימדו אתכם להכין גזרות מדויקות מגיל שנה ועד לאדם מבוגר במידה 58?

  • האם הם לימדו אתכם להפוך גזרת יסוד עם מתפרים לג'קט עם צווארון, עיבודים וביטנה?

  • האם לימדו אתכם לפתח גזרת יסוד פשוטה לשמלת ערב או כלה?

  • האם לימדו אתכם כיצד לשרטט גזרה לילדים ולתפור להם קולקציה?

  • האם אתם מרגישים שתוכלו להכין לבד כל גזרה?

אני בטוחה שחלק מכם יגידו כן, כנראה מי שלמד שיטת מילר. זו אכן שיטה מצויינת אבל איתה לוקח המון זמן והרבה חישובים לשרטט גזרה ואני יודעת את זה מנסיון אישי כי באיטליה השתמשנו רק במילר. החישובים היו מתישים והיו גם הרבה טעויות ובסוף נדרשו הרבה תיקונים.

היה לי מאוד מוזר שיש רק שיטה אחת בעולם ויצאתי לחפש פתרונות נוספים. למדתי שיטות רבות שלא סיפקו אותי עד שהכרתי את שיטת סיטם. 

היום אני רוצה להראות לכם כמה קל לעבוד בשיטה זו וכמובן כיצד היא תעזור לכם לצמצם עלויות ולחסוך זמן יקר על עיצוב בגדים, הכנת גזרות ותפירה. 

אני רוצה עכשיו להראות לכם סרטון קצר כדי שתתרשמו. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

נכון שזה נראה קל?

זה באמת קל ! ברגע שלומדים את השיטה היישום שלה חוסך לכם הרבה זמן בשרטוט גזרות כך שתוכלו באותו הזמן לעשות עיצובים נוספים ולקבל לקוחות חדשים – מה שגורם לכם בעצם להרוויח יותר כסף באותו הזמן.

תרשו לי לספר לכם קצת על שיטת סיטם: שיטת סיטם קיימת יותר מ-70 שנה, גברת פדובני, תופרת עלית מפדובה, איטליה, החליטה לתכנן ביחד עם בנה המהנדס סרגל כדי לשרטט גזרות באופן מהיר ומדויק. מאז מאות אלפי אנשים משתמשים בשיטה באיטליה ובכל העולם.

בארץ התחלתי לפני 20 שנה ללמד את השיטה והרבה אנשי מקצוע משתמשים בשיטה, מעצבי שמלות כלה וערב, מעצבי בגדי ילדים, ובכלל בתעשיית האופנה.

אנחנו יודעים שלכל אישה מבנה הגוף שלה ואין אף שבלונה שיכולה להתאים לכל המידות ולכל מבני הגוף הקיימים ומה שקורה בסופו של דבר הוא שתלמידים שלמדו בשיטות אחרות מתחילים להסתבך עם חישובים ומדידות מחדש, דבר שלוקח להם הרבה זמן וההשקעה הנוספת לא משתלמת מול המחיר או שמראש צריכים בגלל זה לגבות מחיר גבוה ואז אין הרבה לקוחות שמסוגלות לקנות את המוצר. 

אני מציעה לכם להשתמש בידע ובניסיון שכבר יש לי ולעשות קיצור דרך שיוביל אתכם להצלחה ולעצמאות הכלכלית שאתם שואפים אליה ולהפוך את החלום למציאות.

 

תזמינו את הספר וסרגל הפטנט של סיטם בעברית!!!

 

http://www.sitaminternational.com/hebrew/indexH.aspx

 

תוכנית הלימוד של סיטם היא היחידה בעולם שנותנת ליווי 24 שעות 7 ימים בשבוע, כשאתם בבית, סרטוני הווידאו שם. תוכלו תמיד לראות את השיעור שוב ושוב בשעות הפנויות שלכם,

היא גם השיטה שמאפשרת לכם לשרטט גזרות בכל המידות.

כבר במהלך הלימודים תוכלו להחזיר את הוצאות של הקורס, תוכלו לתפור לאנשים ולהנות מהתוצאות. 

 

במידה ואין לכם אפשרות ללמוד באופן מסודר בבית ספר, סיטם נותנת לכם תוכנית לימוד און ליין, תוכלו ללמוד לפתח כל דגם שתרצו גם אם תלמדו דרך האינטרנט.

בעזרת תוכנית הלימוד און-ליין לא תהיו לבד כי יהיה לכם לווי אישי שלי, תמיכה יום יומית שהיא מאוד חשובה. באתר ישנם סרטוני ווידאו שמסבירים, צעד אחרי צעד, באופן מעשי, כיצד להשתמש בסרגל ולפתח גזרות.

 

למה לנו לא מגיע את הכי טוב ולמה אנחנו לא מוכנים לשלם על רכישת ידע?

למה שלא תתנו ללקוחות שלכם להנות כבר במדידה הראשונה?

למה שלא תעבדו על הבגד עם חיוך על הפנים כי הוא מושלם ואין תיקונים?

למה שלא תהנו מלתפור בגד לאמא, לבת ולדודה גם אם היא מלאה?

למה אתם לא רוצים להיות מקצוענים?

 

את כל זה תוכלו לקבל אצלי, עד שתוכלו להמשיך לבד בצורה עצמאית. אז אם אתם מזדהים עם מה שאמרתי ואתם רוצים לשמוע עוד פרטים על השיטה ועל כל הקורסים השונים אתם מוזמנים להשאיר פרטים בדף כאן למטה ואני אצור אתכם קשר לשיחת ייעוץ.

 

http://sitamisrael.ravpage.co.il/daf-ieuz

כיצד לשרטט ג'קט עם מתפרים וצווארון

 תלמידים מספרים

שעות פעילות:

ימים 

א' ב' ג' ד' הי

 9:00 - 20:00

© 2023 by Key Lessons. Proudly created with Wix.com